Uw ervaring op deze site wordt verbeterd door het gebruik van cookies.
Sta cookies toe Meer informatie ×

Extra concert Tori Amos

ma 9 december 2013

Extra concert Tori Amos

Goed nieuws voor de fans die achter het net visten voor een concert dat Tori Amos 29 mei in het Amsterdamse Concertgebouw geeft en dat binnen een dag was uitverkocht. Op 26 mei doet ze een extra show in De Doelen te Rotterdam. In oktober 2012 was Amos voor het laatst in Nederland. In De Doelen voerde ze haar toen net verschenen album Gold Dust uit in samenwerking met het Metropole Orkest.

Tori Amos die in 1992 debuteerde met Little Earthquakes, viel vanaf het begin op met haar volstrekt unieke geluid, haar bijzondere pianospel en poëtische teksten. Heel haar carrière schuwt Amos de uitdaging om te experimenteren met verschillende muziekstijlen niet. Barok, elektronische en klassiek georiënteerde albums wisselen elkaar af. Toch weet Amos altijd haar muzikale integriteit te bewaren en haar kenmerkende geluid vast te houden. In de lente verschijnt Amos’ veertiende studio-album, Unrepentant Geraldines, op het label Mercury Classic.

De kaartverkoop voor het concert in De Doelen start zaterdag a.s. om 10:00 uur via de website van Ticketmaster. De organisatie waarschuwt om geen kaarten via andere kanalen anders dan via de website van Ticketmaster te kopen, aangezien het risico op aanschaf van ongeldige kaarten groot is.